Konferencje

Organizując spotkanie biznesowe, warto zwrócić uwagę na warunki zapewniane przez centrum konferencyjne. Decydując się na Uniejów, mają Państwo okazję połączyć przyjemność z obowiązkami m.in. dzięki atrakcjom, które zapewniają Termy Uniejów. Nasz hotel proponuje swoim gościom komfortowe noclegi, z których można skorzystać podczas wyjazdów integracyjnych i biznesowych, a także w pełni wyposażone sale konferencyjne. Organizowane u nas konferencje to nie tylko okazja do prowadzenia negocjacji biznesowych w reprezentatywnych warunkach, ale także możliwość skorzystania z dodatkowych usług, które zapewnia obok znajdujący się kompleks termalno-basenowy Termy Uniejów.

Nasz obiekt znajduje się w pobliżu miasta Łódź – w spokojnej miejscowości Uniejów, która słynie z basenów termalnych. Dzięki położeniu na terenie woj. łódzkiego, goście mają ułatwiony dojazd do hotelu, w którym znajduje się centrum konferencyjne.

Centrum konferencyjne w Uniejowie

W naszym hotelu przygotowaliśmy sale konferencyjne, w których można organizować spotkania biznesowe, zjazdy, szkolenia oraz konferencje nawet dla dużej liczby gości. Do dyspozycji mamy cztery sale konferencyjne utrzymane w stylu eklektycznym, w których panują odpowiednie warunki do prowadzenia spotkań. W zależności od zapotrzebowania każdą z nich możemy odpowiednio zaaranżować, tak aby rozkład stołów i krzeseł zapewniał uczestnikom optymalne warunki do czynnego udziału w spotkaniach. Nasze centrum konferencyjne jest w stanie pomieścić nawet 200 osób w sali rycerskiej, a jednocześnie jest też przygotowane na zorganizowanie kameralnych spotkań w sali Białej Damy czy w sali Tollów. Na konferencje biznesowe proponujemy także salę hrabiego Aleksandra, w której umieszczono okrągły stół sprzyjający prowadzeniu negocjacji.

Wszystkie sale konferencyjne wyróżniają się ponadczasowym wystrojem nawiązującym do średniowiecznego zamku, dzięki czemu stwarzają niepowtarzalny klimat. Konferencje w takich warunkach z pewnością zachwycą gości i partnerów biznesowych oraz sprawią, że spotkanie na długo zapadnie im w pamięć.