placeholder-image

Centrum konferencyjne

Jeśli planujesz wydarzenie w komfortowych warunkach, lecz w wyjątkowym otoczeniu i z dala od miejskiego zgiełku, chętnie Ci w tym pomożemy. Nasz Zamek dysponuje odpowiednio wyposażonymi salami konferencyjnymi, świetnym zapleczem noclegowym i gastronomicznym oraz oferuje profesjonalną obsługę. W Uniejowie znajduje się kompleks termalno-basenowy, który w czasie wolnym zaprasza uczestników wydarzeń na wypoczynek i relaks. W stylowych wnętrzach uniejowskiego zamku każde wydarzenie nabierze szczególnego wymiaru. Do wyboru mamy cztery sale z pełnym wyposażeniem technicznym i audiowizualnym.

Wyposażenie sal

Rzutnik

Flipchart, blok i komplet mazaków

Ekran

Bezpłatny parking

Bezprzewodowy dostęp do Internetu

Wieszaki na odzież wierzchnią

Rolety zaciemniające

Pyszna kawa

Catering

Spokojna okolica

Miła obsługa

Niepowtarzalny klimat

Sale konferencyjne
Nazwa sali Wymiary Ustawienie
teatralne w podkowę w podkowę obustronnie szkolne okrągły stół
Sala Rycerska 22 x 9,5 m 120 osób 44-75 osób 117 osób 48 osób x
Sala Tollów 7,5 x 6,5 m 35 osób 20 osób 26 osób 24 osoby 20 osób
Biała dama 6,7 x 6,5 m 50 osób 20 osób 28 osób 24 osoby x
Myśliwska 7,7 x 5,1 m 40 osób 16 osób 20 osób 18 osób x
Legenda 10 x 7,3 m 54 osoby 26 osób 36 osób 30 osób x
Sala malarska 5,7 x 9,1 m 35 osób 20 osób x 24 osoby x
Sala rzeźbiarska 5,7 x 9,4 m 35 osób 20 osób x 24 osoby x

Skontaktuj się z nami

Sales manager

Karolina Mituta

Sala Rycerska

Powierzchnia: 210 m2

Wymiary: 22 x 9,5 m

Maksymalna liczba osób: 120

200 osób
75 osób
117 osób
70 osób
Zapytaj o sale
placeholder-image

Sala Tollów

Powierzchnia: 49 m2

Wymiary: 7,5 x 6,6 m

Maksymalna liczba osób: 35

35 osób
20 osób
26 osób
24 osób
20 osób
Zapytaj o sale
placeholder-image

Sala Białej Damy

Powierzchnia: 44 m2

Wymiary: 6.7 x 6.5 m

Maksymalna liczba osób: 50

59 osób
20 osób
28 osób
24 osób
Zapytaj o sale
placeholder-image

Sala Myśliwska

Powierzchnia: 39 m2

Wymiary: 7.7 x 5.1 m

Maksymalna liczba osób: 40

40 osób
16 osób
20 osób
18 osób
Zapytaj o sale
placeholder-image

Sala Legenda

Powierzchnia: 73 m2

Wymiary: 10 x 7.3 m

Maksymalna liczba osób: 54

54 osób
26 osób
36 osób
30 osób
Zapytaj o sale
placeholder-image

Sala Malarska

Powierzchnia: 52 m2

Wymiary: 5,7 x 9,1 m

Maksymalna liczba osób: 35

35 osób
20 osób
24 osób
Zapytaj o sale
placeholder-image

Sala Rzeźbiarska

Powierzchnia: 54 m2

Wymiary: 5,7 x 9,4 m

Maksymalna liczba osób: 35

35 osób
20 osób
24 osób
Zapytaj o sale
placeholder-image

Skontaktuj się z nami

Sales manager

Karolina Mituta

Centrum Konferencyjne Łódź

Centrum Konferencyjne Zamek Uniejów to doskonałe miejsce na organizację konferencji lub szkolenia z dala od zgiełku miasta, w malowniczej okolicy, gdzie uczestnicy eventu mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak wody termalne, zwiedzanie zamku z przewodnikiem, kręgielnia czy park linowy. Oczywiście atrakcji na miejscu znajdziemy o wiele więcej, także dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i amatorów historii.

Nasze Centrum Konferencyjne z sukcesami obsługuje całe województwo łódzkie oraz szereg okolicznych miejscowości zapewniając profesjonalną i kompleksową organizację konferencji, szkoleń i prezentacji firmowych. Siedem sal konferencyjnych i pięć możliwych ustawień to w przypadku naszego Centrum Konferencyjnego aż 27 różnych aranżacji przestrzeni, dzięki którym możemy obsłużyć zarówno niewielkie spotkanie biznesowe na 16 osób, jak i konferencję na 120 osób.

Czego mogą oczekiwać Klienci powierzający nam organizację konferencji?

Łódzkie Centrum Konferencyjne Zamku Uniejów to w pełni wyposażone sale konferencyjne, w których znajdziesz wysokiej jakości sprzęt oraz udogodnienia, dzięki którym event przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych kłopotów. Naszym Gościom zapewniamy wszystko – od tak prozaicznych rzeczy, jak wieszaki na odzież wierzchnią (o których zapominają niektóre centra konferencyjne), przez bezprzewodowy dostęp do Internetu i bezpłatny parking, aż po poczęstunek, który dopasowujemy do formuły konferencji oraz preferencji jej organizatorów. W zależności od potrzeb jesteśmy wstanie obsłużyć zarówno przerwy kawowe, jak i lunchowe oferując przepyszne dania obiadowe i desery wprost z naszej restauracji. Restauracja Herbowa słynie z wykwintnej kuchni, w której bazujemy wyłącznie na świeżych produktach od lokalnych producentów.

Pomysł na konferencje – województwo łódzkie i okolice

Konferencja, szkolenie, prezentacja – organizując eventy branżowe i firmowe musimy pamiętać o zapewnieniu uczestnikom wydarzenia czasu na relaks i odpoczynek. Podczas gdy jedni organizatorzy konferencji wybierają relaks w kompleksie basenowo-termalnym Termy Uniejów, inni wydają przyjęcia na zamku. W tym aspekcie również przychodzimy Państwu z pomocą, zapewniając odpowiednią aranżację sali bankietowej, dobór menu i wysokiej klasy serwis kelnerski.

Obiekt konferencyjny – wymarzony obiekt do organizacji kilkudniowego eventu

Obiekt konferencyjny Zamek Uniejów to nie tylko nowoczesne centrum konferencyjne z kompleksowo wyposażonymi salami oraz dostępem do licznych atrakcji. To także obiekt konferencyjny oferujący noclegi dla Gości. Zamek Uniejów oraz zlokalizowany nieopodal Dom Pracy Twórczej zapewniają zakwaterowanie w komfortowych pokojach stwarzając tym samym dogodne warunki do organizacji kilkudniowych wydarzeń. Łącznie dysponujemy 6 apartamentami o podwyższonym standardzie i 38 komfortowymi pokojami. W zależności od formuły eventu oraz preferencji organizatorów nasz obiekt konferencyjny może ugościć prelegentów lub ważnych gości, a w przypadku bardziej kameralnych imprez wszystkich uczestników spotkania zapewniając komfortowe warunki do wypoczynku i relaksu.

Wybierając nasz obiekt konferencyjny masz okazję zorganizować niezapomniane wydarzenie firmowe w oryginalnych wnętrzach średniowiecznego zamku z nieograniczonym dostępem do wszystkich udogodnień, jakie może zaoferować nowoczesny obiekt konferencyjny o wysokim standardzie. Serdecznie zapraszamy!