most na zamek w uniejowie

PAKIETY

Nasza oferta

VOUCHER WYPOCZYNKOWY
Czytaj więcej

Wybierz wypoczynek w Uniejowie

Wypoczynek w Uniejowie to liczne możliwości, z których możesz skorzystać wybierając pakiety hotelowe dla osób prywatnych i firm. Vouchery i pakiety hotelowe to także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Co ciekawe, w odróżnieniu do gotowych ofert Hotel Uniejów oferuje możliwość samodzielnego skomponowania pakietu m.in. poprzez wybór miejsca zakwaterowania – Hotel Zamek Uniejów lub Dom Pracy Twórczej – oraz możliwość rozszerzenia standardowego vouchera wypoczynkowego o gastronomię w Restauracji Herbowej. Restauracja Herbowa słynie z tradycyjnych receptur oraz świeżych lokalnych składników stanowiących gwarancję wybornego smaku serwowanych dań głównych i deserów.

Dodatkowo ośrodek wypoczynkowy Zamek Uniejów regularnie oferuje różne promocje, dzięki którym pakiety hotelowe są jeszcze tańsze lub obejmują jeszcze więcej atrakcji. Osoby poszukujące niecodziennego prezentu urodzinowego, imieninowego lub gwiazdkowego zachęcamy do regularnego śledzenia ofert na wypoczynek w Uniejowie. Dzięki naszym pakietom hotelowym możecie Państwo podarować komuś bliskiemu naprawdę wyjątkowy prezent, bez konieczności obciążania domowego budżetu.

Pakiety hotelowe dla firm i klientów biznesowych

Obok pakietów hotelowych na wypoczynek w Uniejowie nasz ośrodek oferuje również liczne promocje i vouchery dla firm, w ramach których umożliwiamy organizację konferencji, szkoleń, imprez firmowych oraz spotkań biznesowych w naprawdę korzystnych cenach. Klientów biznesowych zainteresowanych możliwością zorganizowania konferencji w obiekcie konferencyjnym Zamek Uniejów zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony internetowej. Zespół Zamku Uniejów dokłada wszelkich starań, abyście Państwo stale mogli korzystać z promocyjnych ofert oraz voucherów dla firm organizując w dzięki temu niezapomniane wydarzenia, które przyczynią się do budowania rozpoznawalnej i cenionej marki. Zachęcamy również do korzystania z ofert na organizację różnego rodzaju imprez firmowych dla pracowników – szkoleń, wyjazdów integracyjnych, warsztatów tematycznych.

Wypoczynek w Uniejowie z bonem turystycznym

Jesteśmy stale otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Gości, co przekłada się na zawsze aktualną ofertę pakietów hotelowych i voucherów. W tym szczególnym czasie, w którym wypoczynek i rekreacja w kraju i za granicą stanowi pewne wyzwanie, także finansowe, oferujemy możliwość realizacji bonu turystycznego 500+. Środki z bonu możecie Państwo przeznaczyć na koszty zakwaterowania i wyżywienia dziecka poniżej 18 roku życia w naszym hotelu, jak również na dodatkowe atrakcje, oczywiście nie wszystkie atrakcje dostępne w ramach oferty pobytu dziecka w naszym ośrodku są dodatkowo płatne. Więcej informacji na temat realizacji bonu 500+ uzyskają Państwo w Recepcji Domu Pracy Twórczej pod numerem telefonu 601 440 581 lub 601 440 931.