placeholder-image

Restauracja

Zapraszamy do Restauracji Herbowej na Zamku w Uniejowie. To miejsce, które łączy w sobie doskonałą kuchnię, niepowtarzalny klimat i niezwykłą historię uniejowskiego zamku. Menu komponowane jest w zgodzie ze zmieniającymi się porami roku – do potraw wykorzystujemy świeże, głównie lokalne produkty. Kuchnia restauracji Herbowej łączy nowoczesne trendy ze staropolskimi, tradycyjnymi przepisami. Restauracja mieści się w wyjątkowym miejscu – XIV- wiecznym Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie.

Skontaktuj się z nami

Rezerwacje stolików

Restauracja Uniejów

Restauracja Uniejów, a właściwie Restauracja Herbowa mieszcząca się w czternastowiecznym Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie to wyjątkowy punkt na gastronomicznej mapie regionu. To tutaj, na bazie świeżych produktów komponujemy smaki łączące w sobie tradycyjne staropolskie przepisy i nowoczesne trendy kulinarne. Nasze menu zmienia się zgodnie z porami roku tak, aby niezależnie do sezonu oferować Gościom Restauracji Uniejów to, co najsmaczniejsze i najzdrowsze.

Kiedy wody termalne oraz pozostałe uniejowskie atrakcje wzmogą Państwa apetyt, nasza restauracja oferuje przystawki – od tych tradycyjnych, po te na bazie owoców morza – wyborne zupy, sałatki, pełną gamę dań głównych oraz desery. W karcie znajdą się również zdrowe i smaczne propozycje dla najmłodszych.

Restauracja Uniejów podczas wypoczynku oraz podróży służbowej

Podczas gdy Termy Uniejów stwarzają doskonałe warunki do odpoczynku i relaksu, którego dopełnienie stanowią luksusowe apartamenty w zamku, łódzkie Centrum Konferencyjne gości wydarzenia biznesowe i naukowe o zróżnicowanej skali. To sprawia, że Restauracja Uniejów każdego dnia odpowiada na bardzo różne oczekiwania i potrzeby swoich Gości dbając o to, żeby jakość oferowanych dań oraz serwis kelnerski pozostawały bez zarzutu. To właśnie wysokiej jakości serwis kelnerski poparty przemyślaną i funkcjonalną aranżacją wnętrza sprawia, że Restauracja Uniejów to lokal często wybierany na obiady służbowe oraz spotkania kuluarowe. Można tu nie tylko bardzo dobrze zjeść, ale również porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Nie tylko obiady…

Restauracja jest miejscem kojarzonym głównie z daniami obiadowymi… W Restauracji Uniejów równie ważne są desery. Szeroki wybór słodkich deserów, ich smak i sposób podania to kilka z powodów, dla których goście Term oraz Centrum Konferencyjnego odwiedzają nas nie tylko w porze obiadowej. Serwowane w towarzystwie aromatycznej kawy lub herbaty nasze desery są doskonałym pretekstem do tego, żeby zatrzymać się na chwilę i podelektować pobytem w Uniejowie.