placeholder-image

Wesela

Dlaczego my

Opieka profesjonalisty do spraw organizacji wesel
Wyśmienite menu dobrane indywidualnie
Możliwość organizacji ślubu plenerowego
Park Tolla wokół zamku o powierzchni około 20 ha idealny do sesji
Opieka wedding plannera przy wyborze menu i aranżacji sali – nie muszą Państwo korzystać z usług agencji ślubnej
Skontaktuj się z nami

Zorganizuj imprezę w Zamku Uniejów

Opinie naszych Gości


Czytaj więcej na

Zobacz wesela

Galeria

placeholder-image
placeholder-image
placeholder-image
placeholder-image
placeholder-image
Zobacz galerię

Skontaktuj się z nami

  Wymarzone wesele na Zamku Uniejów

  Ślub w zamku to marzenie niejednej Małej Księżniczki. Marzenie, które spełniamy oferując wynajęcie Zamku Uniejów na śluby i wesela. Zamki weselne takie jak Zamek Uniejów tworzą iście magiczną scenerię dla Tego Wyjątkowego Dnia. Scenerię, w której każdy może wziąć ślub w iście królewskim stylu. Przygotowaniom do ceremonii sprzyjają średniowieczne apartamenty, w których przestronnych wnętrzach możemy ugościć Młodą Parę, rodziców oraz zaproszonych gości.    

  Atutem przemawiającym za wynajęciem Zamku Uniejów jest kompleksowość obsługi, w ramach której zapewniamy nie tylko wyjątkową przestrzeń, ale również opiekę profesjonalnego organizatora wesel, który będzie wspierał Państwa radą i pomocą na każdym etapie organizacji uroczystości.

  Dlaczego ślub w zamku jest tak wyjątkowy?

  Każdy ślub jest wyjątkowy, jednak uroczystości odbywające się w zamkach weselnych z różnych względów jeszcze bardziej zapadają w pamięci Nowożeńców i zaproszonych gości. Sprzyja temu niecodzienne otoczenie i niemal bajkowa sceneria, w której spełniają się wszystkie Wasze marzenia. Wynajęcie zamku na wesele stwarza nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni. Ślub i wesele mogą się odbyć w sali balowej lub plenerze. Dodatkowym autem Zamku Uniejów jest w tym zakresie otaczający obiekt malowniczy park, w którym możemy odpocząć od zgiełku i muzyki przechadzając się skąpanymi w zieleni alejkami.

  Zamek do wynajęcia od zaraz?!

  Wynajęcie zamku na wesele w dogodnym terminie często wymaga rezerwacji z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Niestety pod tym względem nie jesteśmy wyjątkiem. Dlatego wymarzony ślub w Zamku Uniejów warto zaplanować wcześniej, chociażby ustalając datę i rezerwując salę. Resztą nasz profesjonalista do spraw organizacji wesel zajmie się w stosownym czasie!

  W ramach obsługi wesel na zamku zapewniamy wyśmienite menu oraz aranżację sali. Istnieje możliwość organizacji ślubu plenerowego oraz sesji zdjęciowej. Sesję polecamy zorganizować na terenie okalającego zamek Parku Tolla.