placeholder-image

Przyjęcia

Dlaczego my

Wyśmienite menu dobierane indywidualnie
Sala na wyłączność na Państwa przyjęcie
Profesjonalna obsługa kelnerska
Park Tolla wokół zamku o powierzchni około 20 ha
Wyjątkowe wnętrza i atmosfera zamku z XIV w
Skontaktuj się z nami

Zorganizuj imprezę w Zamku Uniejów

Opinie naszych Gości


Czytaj więcej na

Galeria

placeholder-image
placeholder-image
placeholder-image
placeholder-image
placeholder-image
Zobacz galerię

Skontaktuj się z nami

  Przyjęcia na Zamku Uniejów

  Urodziny? Rocznica ślubu? Jubileusz firmowy? Każda okazja zasługuje na uświetnienie, a co może być lepsze niż impreza w zamku? Organizacja przyjęć na Zamku Uniejów to nasza specjalność. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Naszych Gości kreujemy niezapomniane przyjęcia na zamku, jednocześnie oferując luksusowe noclegi w Uniejowie. Łącząc przyjęcia na zamku z wynajmem apartamentów możecie Państwo spędzić bajkowy weekend w jednym z najbardziej urokliwych zakątków województwa łódzkiego. Czekają tu na Państwa przyjęcia godne królów oraz liczne atrakcje, z których możecie skorzystać na terenie kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego Termy Uniejów, i nie tylko.

  Organizacja przyjęć – profesjonalna obsługa

  Nasze usługi w zakresie organizacji przyjęć na zamku nie ograniczają się wyłącznie do wynajęcia sali balowej oraz udostępnienia apartamentów dla gości. Wychodzimy w tym zakresie znacznie dalej, zapewniając kompleksową organizację oraz profesjonalną obsługę wydarzenia. Dzięki temu Państwa impreza w zamku będzie dopracowana w najdrobniejszym szczególe, a Państwo jako gospodarze będziecie mogli poświęcić całą swoją uwagę zaproszonym gościom. Nasza obsługa zadba o odpowiednią aranżację sali, dobór menu oraz pełne szkło. Wyróżnia nas wysoko wykwalifikowany i niezwykle dyskretny serwis kelnerski, który pozostaje do dyspozycji Gości podczas całego czasu trwania przyjęcia.

  Nasze menu obejmuje również propozycje dla dzieci, dzięki czemu z łatwością dopasujemy poczęstunek do charakteru przyjęcia oraz oczekiwań i preferencji kulinarnych gości. Bazujemy wyłącznie na świeżych składnikach pozyskiwanych od lokalnych producentów, stąd oferowane menu imprezowe różni się w zależności do pory roku.

  Impreza w zamku z noclegiem

  Bezsprzecznym atutem organizacji przyjęcia w Zamku Uniejów jest możliwość rezerwacji noclegów dla gości. Po zakończonej imprezie możecie Państwo odświeżyć się i odpocząć w sześciu apartamentach o podwyższonym standardzie oraz komfortowych pokojach.