Apartamenty Uniejów

Uniejów to miejsce, które przywołuje na myśl średniowieczny klimat oraz niespotykaną scenerię. Osoby decydujące się na wypoczynek oferowany przez Termy Uniejów, z pewnością będą zachwycone możliwością spędzenia czasu w średniowiecznym zamku, który stwarza prawdziwie królewską atmosferę. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy klimatyczne apartamenty urządzone w eklektycznym stylu, w których można się zrelaksować i odpocząć po intensywnym dniu spędzonym w naszym kompleksie termalno-basenowym (Wellness&SPA). Oferujemy komfortowe noclegi, które dopasowane są do preferencji gości. Dzięki temu każdy może wybrać dla siebie najlepszy sposób na spędzenie pobytu w tak wyjątkowym miejscu, jakim są Termy Uniejów. Nasz hotel dysponuje przestronnymi apartamentami lub wygodnymi pokojami, w których goście mogą poczuć się po królewsku.

Apartamenty

Decydując się na przyjazd do naszego zamku, mogą Państwo zarezerwować noclegi w jednym z naszych apartamentów o podwyższonym standardzie. Hotel dysponuje trzema apartamentami w stylu średniowiecznym oraz trzema utrzymanymi w klimacie eklektycznym. Apartamenty są wyposażone w przestronne i komfortowe łazienki, a ich wnętrza urządzone są tak, by przywoływać na myśl zamkowe komnaty. Pobyt w takich warunkach w połączeniu z atmosferą, jaką charakteryzują się Termy Uniejów, pomaga zapewnić każdemu gościowi wymarzony relaks oraz zadbać o wyjątkowość spędzonego tu czasu.

Pokoje

Gościom, którzy chcą spędzić pobyt w komfortowych warunkach, proponujemy w pełni wyposażone, stylowe pokoje na poddaszu. Ich wystrój pozwala się napawać średniowieczną elegancją dzięki zastosowaniu aranżacji nawiązującej do królewskich komnat. Zarówno apartamenty, jak i pokoje mają dodatkowe udogodnienia dla gości, takie jak telewizor, telefon i dostęp do internetu. Ponadto każdy pokój wyposażony jest w komfortową łazienkę, dzięki czemu goście mogą czuć się w pełni swobodnie.

Nasz hotel to miejsce, które łączy w sobie stylowe wnętrza i niezapomniany klimat, dbając o to, aby każdy z gości wyjechał od nas zadowolony. Termy Uniejów mają wiele do zaoferowania, a komfortowe noclegi pozwolą się wyciszyć i naładować pozytywną energią w trakcie trwania urlopu.